Zapytaj o nocleg

rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni

Ania

Telefon: +48 502 126 506

Kontakt
Uwaga: Zmieniliśmy dostawcę hostingu dla naszej strony internetowej. W związku z tym mogą pojawić się jakieś błędy, których do tej pory nie zauważyliśmy. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych nierpawidłowości, najlepiej przez nasz profil na facebook.
 
+48 502 126 506
Napisz do nas
 
Zapytaj o nocleg

Doba hotelowa rozpoczyna się najwcześniej o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i trwa maksymalnie do 11:00 w dniu wyjazdu. W niektórych obiektach noclegowych mogą być pewne odstępstwa od tej zasady. Jest to główna zasada, którą się kierujemy podczas zakwaterowania i wykwaterowania naszych gości. Jeśli goście, którzy opuszczają obiekt noclegowy zrobią to szybciej niż o 11:00, nie ma problemu z szybszym zakwaterowaniem. Zawsze trzeba jednak wziąć pod uwagę, że potrzebny jest czas na przygotowanie mieszkania. Podobnie istnieje możliwość późniejszego wykwaterowania, o ile następni goście zaplanowali swój przyjazd w poźniejszych godzinach. Po pierwsze kierujemy się zasadami, które są takie same dla wszystkich naszych gości, a jeśli tylko okoliczności na to pozwalają, staramy się być elastyczni w kwestii godzin zakwaterowania.

W dniu poprzedzającym przyjazd / wyjazd układamy plan przyjęć i wyjazdów w dniu następnym. Dlatego wcześniejsze uzgodnienia o wcześniejszym przekazaniu kluczy lub późniejszym wykwaterowaniu nie są możliwe. By mieć gwarancję wcześniejszego zakwaterowania lub późniejszego wyjazdu należy wykupić dodatkową dobę noclegową. Nasi goście powinni nas poinformować na dzień przed swoim wyjazdem / przyjazdem, o której godzinie planują swój wyjazd / przyjazd. Jeśli nie mamy takiej informacji, samodzielnie o tym decydujemy, a nasz klient musi się dostosować do grafiku przyjęć. Goście, którzy chcą skorzystać z niestandardowych godzin przybycia lub opuszczenia obiektu noclegowego powinni sami zgłosić taką potrzebę telefonicznie.

Trójmiasto to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc Polski. Każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Sopot, czy Gdańsk, bardzo chętnie tutaj wraca. Wybierając się do Trójmiasta, warto jest zadbać o odpowiednie noclegi, które pozwolą Wam czerpać ze wszystkich wspaniałości tego miejsca. Jeżeli szukacie Państwo odpowiednich dla siebie noclegów w Sopocie i w Gdańsku, trafiliście pod właściwy adres. Oferujemy atrakcyjne noclegi Gdańsk oraz Sopot noclegi, idealnie skrojone na miarę Państwa potrzeb. W większości oferujemy noclegi w samodzielnych mieszkaniach, których standard i nowoczesne wyposażenie, jak również przystępna cena spełniają wymagania naszych Gości. Położone w doskonałej lokalizacji, przytulne i komfortowe Gdańsk noclegi oraz Sopot noclegi stanowią idealną propozycję zarówno na pobyt weekendowy, wakacyjny, jak i służbowy. Wszystkie nasze mieszkania zlokalizowane są w centralnych dzielnicach miast, w bliskiej odległości od środków komunikacji miejskiej, dzięki czemu nasi Goście mają szansę poruszać się po Trójmieście w sposób łatwy i przyjemny. W ramach pobytu u nas, zapewniamy Państwu pościel, ręczniki i niezbędne wyposażenie kuchenne. Wierzymy, że oferowane przez nas noclegi Gdańsk i Sopot zapewnią Państwu to wszystko, czego potrzebujecie: spokój i poczucie swobody. Zapraszamy!
Szybki kontakt
rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni Ania Telefon: +48 502 126 506

Skontaktuj sie z Anią, by zadać pytanie lub zarezerwować apartament w Gdyni lub Sopocie!

rezerwacja noclegu w Gdańsku Mariusz

Skontaktuj się z Mariuszem, by zadać pytanie lub wynająć apartament w Gdańsku!

Formularz kontaktowy

obrazkowy kod
Na skróty
przejdź do góry