Zapytaj o nocleg

rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni

Ania

Telefon: +48 502 126 506

Kontakt
Uwaga: Zmieniliśmy dostawcę hostingu dla naszej strony internetowej. W związku z tym mogą pojawić się jakieś błędy, których do tej pory nie zauważyliśmy. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych nierpawidłowości, najlepiej przez nasz profil na facebook.
 
+48 502 126 506
Napisz do nas
 
Zapytaj o nocleg

ETAP 1: Poszukujesz najlepszej oferty noclegowej w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni.
  1. Zapoznajesz się z naszą ofertą noclegową na stronie www.studiospanie.pl
  2. Kontaktujesz się z nami telefonicznie lub emailowo, dopytując o szczegóły i charakterystykę naszych obiektów noclegowych.
  3. Podczas rozmowy telefonicznej zawsze jest nam łatwiej doradzić Ci, który obiekt będzie najlepiej spełniał Twoje oczekiwania odnośnie lokalizacji, standardu i ceny.
  4. Na podstawie informacji o terminie pobytu, ilości noclegów oraz ilości osób przedstawiamy Ci koszt pobytu lub cenę za jedną noc.
  5. Dokonujesz analizy oferty noclegowej przedstawionej Ci przez telefon lub email, oczywiście porównujesz ją z ofertą naszej konkurencji i podjemujesz decyzję o dokonaniu rezerwacji.
ETAP 2: Właściwa procedura rezerwacji obiektu noclegowego.
  1. Potwierdź telefonicznie lub emailowo rezerwację (obiekt noclegowy, ilość osób, termin i cenę). Sprawdzimy, czy oferta jest nadal dostępna.
  2. Otrzymasz od nas e-mail rezerwacyjny, gdzie są zapisane nasze uzgodnienia co do rezerwowanego pobytu oraz dane do przelewu. Wymagamy wpłaty około 30% uzgodnionej ceny pobytu. Kwotę zadatku zaokrąglamy tak, by rozliczenie w dniu przybycia było jak najprostrze. Rezerwacja przyjmuje status tymczasowej.
  3. Dokonujesz wpłaty zadatku na nasze konto bankowe i wysyłasz nam informację lub elektroniczne potwierdzenie przelewu.
  4. Informujemy Cię emailowo, gdy Twoja wpłata została zaksięgowana na naszym koncie bankowym i przesyłamy Ci potwierdzenie przelewu z naszego banku. Rezerwacja przyjmuje status potwierdzonej.
  5. Twój termin pobytu zostaje wyłączony z oferowania go innym klientom, a my oczekujemy Twojego przyjazdu.
Tematy podobne:
Jak odbiorę klucze do mieszkania?
Trójmiasto to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc Polski. Każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Sopot, czy Gdańsk, bardzo chętnie tutaj wraca. Wybierając się do Trójmiasta, warto jest zadbać o odpowiednie noclegi, które pozwolą Wam czerpać ze wszystkich wspaniałości tego miejsca. Jeżeli szukacie Państwo odpowiednich dla siebie noclegów w Sopocie i w Gdańsku, trafiliście pod właściwy adres. Oferujemy atrakcyjne noclegi Gdańsk oraz Sopot noclegi, idealnie skrojone na miarę Państwa potrzeb. W większości oferujemy noclegi w samodzielnych mieszkaniach, których standard i nowoczesne wyposażenie, jak również przystępna cena spełniają wymagania naszych Gości. Położone w doskonałej lokalizacji, przytulne i komfortowe Gdańsk noclegi oraz Sopot noclegi stanowią idealną propozycję zarówno na pobyt weekendowy, wakacyjny, jak i służbowy. Wszystkie nasze mieszkania zlokalizowane są w centralnych dzielnicach miast, w bliskiej odległości od środków komunikacji miejskiej, dzięki czemu nasi Goście mają szansę poruszać się po Trójmieście w sposób łatwy i przyjemny. W ramach pobytu u nas, zapewniamy Państwu pościel, ręczniki i niezbędne wyposażenie kuchenne. Wierzymy, że oferowane przez nas noclegi Gdańsk i Sopot zapewnią Państwu to wszystko, czego potrzebujecie: spokój i poczucie swobody. Zapraszamy!
Szybki kontakt
rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni Ania Telefon: +48 502 126 506

Skontaktuj sie z Anią, by zadać pytanie lub zarezerwować apartament w Gdyni lub Sopocie!

rezerwacja noclegu w Gdańsku Mariusz

Skontaktuj się z Mariuszem, by zadać pytanie lub wynająć apartament w Gdańsku!

Formularz kontaktowy

obrazkowy kod
Na skróty
przejdź do góry