Zapytaj o nocleg

rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni

Ania

Telefon: +48 502 126 506

Kontakt
Uwaga: Zmieniliśmy dostawcę hostingu dla naszej strony internetowej. W związku z tym mogą pojawić się jakieś błędy, których do tej pory nie zauważyliśmy. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych nierpawidłowości, najlepiej przez nasz profil na facebook.
 
+48 502 126 506
Napisz do nas
 
Zapytaj o nocleg

Po dokonaniu skutecznej rezerwacji, czyli po wpłacie zadatku na poczet ceny za noclegi, wysyłamy mail do naszych przyszłych gości, gdzie zapisana jest procedura odbioru kluczy.
  1. Na dzień przed przyjazdem do naszego obiektu noclegowego prosimy o informację o planowanej godzinie przybycia w dniu następnym. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15tej.
  2. Istnieje możliwość szybszego zakwaterowania, co można uzgodnić na dzień przed przyjazdem. W miarę możliwości staramy się być elastyczni. Jeśli goście z wcześniejszego pobytu szybciej opuszczą mieszkanie, nie widzimy przeszkód, by przekazać Państwu szybciej klucze do mieszkania.
  3. W dniu przyjazdu prosimy naszych gości, by na godzinę przed przybyciem, czyli będąc w drodze, dali nam znać, że jeszcze taki czas pozostał na dojazd do naszego obiektu noclegowego.
  4. Na spotkanie z naszymi gośćmi jedzie osoba, która ma w swoim grafiku zaplanowanie ich przyjęcie w mieszkaniu.
  5. Nasi goście odbierają od naszego przedstawiciela klucze do mieszkania, są instruowani na temat urządzeń w mieszkaniu oraz najbliższej okolicy. Dokonujemy również ostatecznego rozliczenia za pobyt.
Trójmiasto to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc Polski. Każdy, kto przynajmniej raz odwiedził Sopot, czy Gdańsk, bardzo chętnie tutaj wraca. Wybierając się do Trójmiasta, warto jest zadbać o odpowiednie noclegi, które pozwolą Wam czerpać ze wszystkich wspaniałości tego miejsca. Jeżeli szukacie Państwo odpowiednich dla siebie noclegów w Sopocie i w Gdańsku, trafiliście pod właściwy adres. Oferujemy atrakcyjne noclegi Gdańsk oraz Sopot noclegi, idealnie skrojone na miarę Państwa potrzeb. W większości oferujemy noclegi w samodzielnych mieszkaniach, których standard i nowoczesne wyposażenie, jak również przystępna cena spełniają wymagania naszych Gości. Położone w doskonałej lokalizacji, przytulne i komfortowe Gdańsk noclegi oraz Sopot noclegi stanowią idealną propozycję zarówno na pobyt weekendowy, wakacyjny, jak i służbowy. Wszystkie nasze mieszkania zlokalizowane są w centralnych dzielnicach miast, w bliskiej odległości od środków komunikacji miejskiej, dzięki czemu nasi Goście mają szansę poruszać się po Trójmieście w sposób łatwy i przyjemny. W ramach pobytu u nas, zapewniamy Państwu pościel, ręczniki i niezbędne wyposażenie kuchenne. Wierzymy, że oferowane przez nas noclegi Gdańsk i Sopot zapewnią Państwu to wszystko, czego potrzebujecie: spokój i poczucie swobody. Zapraszamy!
Szybki kontakt
rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni Ania Telefon: +48 502 126 506

Skontaktuj sie z Anią, by zadać pytanie lub zarezerwować apartament w Gdyni lub Sopocie!

rezerwacja noclegu w Gdańsku Mariusz

Skontaktuj się z Mariuszem, by zadać pytanie lub wynająć apartament w Gdańsku!

Formularz kontaktowy

obrazkowy kod
Na skróty
przejdź do góry