Zapytaj o nocleg

rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni

Ania

Telefon: +48 502 126 506

Kontakt
Uwaga: Zmieniliśmy dostawcę hostingu dla naszej strony internetowej. W związku z tym mogą pojawić się jakieś błędy, których do tej pory nie zauważyliśmy. Prosimy o zgłaszanie ewentualnych nierpawidłowości, najlepiej przez nasz profil na facebook.
 
+48 502 126 506
Napisz do nas
 
Zapytaj o nocleg

StudioSpanie.pl w większości oferuje noclegi w samodzielnych mieszkaniach, których standart i nowoczesne wyposażenie oraz przystępna cena spełnią wymagania większości gości zainteresowanych pobytem w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie w okresie sezonu wakacyjnego jak i poza nim.

Klasa ekonomiczna oferowanych mieszkań nie wyklucza ich nowoczesnego wystroju (aranżacja kolorystyki ścian i swiatła) oraz wyposażenia (kabiny prysznicowe, sprzęt AGD w zabudowie), dzięki czemu spędzicie Państwo swój urlop, pobyt, delegację w warunkach, których oczekujecie.

W niektórych oferowanych mieszkaniach przeprowadzono gruntowne remonty, co pozwala nam nazywać je MiniApartamentami, także ze względu na ich nieduże metraże dostosowane do komfortowego pobytu dwóch maksymalnie trzech osób.

Nasze mieszkania są zlokalizowane w centralnych dzielnicach miast, w bardzo bliskiej odległości do środków komunikacji miejskiej, dzięki czemu w łatwy i przyjemmny sposób nasi goście mogą poruszać się po Trójmieście. Dzięki temu nie ma problemu z szybkim znalezieniem się na plaży, w parku nadmorskim czy na gdańskiej Starówce.

W naszych mieszkaniach w ramach pobytu zapewniamy pościel, ręczniki, niezbędne wyposażenie kuchenne, żelazko.

Szybki kontakt
rezerwacja noclegu w Sopocie lub Gdyni Ania Telefon: +48 502 126 506

Skontaktuj sie z Anią, by zadać pytanie lub zarezerwować apartament w Gdyni lub Sopocie!

rezerwacja noclegu w Gdańsku Mariusz

Skontaktuj się z Mariuszem, by zadać pytanie lub wynająć apartament w Gdańsku!

Formularz kontaktowy

obrazkowy kod
Na skróty
przejdź do góry